Nadstandardní péče o vaši elektrokoloběžku

Využívejte svou elektrokoloběžku GoGEN na maximum. Zároveň však s minimem starostí o její údržbu. Nachystali jsme pro vás hned dvě nadstandardní služby, díky kterým se budete moci soustředit jen na jízdu a volnost.

Záruka na motor 5 let

Jednou z nejnamáhanějších částí každé elektrokoloběžky je pochopitelně motor. Za jeho kvalitou si stojíme a proto vám na něj bezplatně poskytneme prodlouženou záruku 5 let*. K její aktivaci stačí zaregistrovat nákup vaší elektrokoloběžky GoGEN v registračním formuláři > zde.


*Prodlouženou záruku na motor lze využít u modelu GoGEN VOYAGER S501, VOYAGER PRO S701

Registrovat

Připravena na další sezónu

Než koloběžku zazimujete po dlouhé letní sezóně, je vhodné provést její údržbu. A právě tyto servisní úkony uděláme za Vás. K nákupu elektrokoloběžky GoGEN VOYAGER od nás totiž navíc získáte možnost jedné servisní prohlídky zdarma. Konkrétní podmínky jsou k přečtení zde.

Způsob objednání servisní prohlídky a následného předání elektrokoloběžky k servisní prohlídce se liší podle prodejce, u kterého jste produkt zakoupili:

  • v případě nákupu elektrokoloběžky u prodejce DATART, Euronics nebo Kasa.cz, servisní prohlídku objednáte a elektrokoloběžku předáte, přímo na jakékoliv prodejně DATART. Jejich seznam naleznete zde.
  • v případě nákupu u jiného prodejce vyplňte registrační formulář

Servisní prohlídku bude možné zaregistrovat od 1. 3. 2024

Podmínky pro servisní prohlídku

Kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 Kontaktovat