Televizory

Technická podpora pro televizory

Během používání televizoru se mohou vyskytnout potíže s jeho funkčností. Tyto mohou být způsobeny např. různými aktualizacemi v televizním vysílání.

Níže jsou k dispozici aktualizace pro konkrétní typ televizoru, které zvyšují stabilitu přístrojů vůči těmto vlivům. Tyto lze do televizoru nainstalovat bez nutnosti servisního zásahu, svépomocí. Aktualizace televizoru požaduje základní znalost práce s PC a striktní dodržování přiloženého návodu. V případě jeho nerespektování hrozí nevratné poškození přístroje. Záruka v tomto případě nemůže být uznána.

Jednotlivé aktualizace jsou určeny pro konkrétní televizory s uvedeným modelovým označením, s konkrétní verzí software nebo s konkrétním sériovým číslem:

  • Verzi softwaru si můžete v TV ověřit v Menu>Systém>Nastavení>Více…>Aktualizace softwaru (viz. obr. níže)

  • Sériové číslo je uvedeno na štítku na zadní straně televizoru s označením SN (viz. obr níže). Rozhodující je prvních sedm číslic

V případě, že se potýkáte s problémy u televizoru, který zde není uveden, kontaktujte nás. Pro rychlejší vyřešení vašeho problému uveďte při první komunikaci sériové číslo televizoru.


 

Aktualizace pro lepší stabilitu a opravu potíží s aplikací Skylink Live
Je určena pouze pro model televizoru TVF32M340STWEB

 


Aktualizace pro lepší stabilitu a opravu potíží s aplikací Skylink Live
Je určena pouze pro model televizoru TVF40M340STWEB

 


Aktualizace pro lepší stabilitu a opravu potíží s aplikací Skylink Live
Je určena pouze pro model televizoru TVF43M340STWEB


Internetová aktualizace Smart televizorů řady R

 

Pro televizory řady R (v modelovém označení televizoru je písmeno R, např. TVF 40R552 STWEB) byla připravena aktualizace, která přináší lepší stabilitu a výkon televizoru.

Aktualizace probíhá přes internet. Pokud se Vám na televizoru objeví zpráva o aktualizaci, doporučujeme ji potvrdit a televizor aktualizovat. Aktualizaci můžete vyhledat také manuálně v Nastavení /Systém/Další nastavení/Aktualizace softwaru, stiskněte OK a další nabídce zvolte Vyhledat aktualizaci).

Pokud nemáte televizor připojen k internetu, lze aktualizaci vyžádat na e-mailové adrese info@gogen.cz Do žádosti o aktualizaci prosím uveďte i sériové číslo televizoru. To je zobrazené na štítku na zadní straně televizoru nebo na krabici.

 

Aktualizace není k dispozici pro televizory řady R s verzí softwaru V.0.x.x.x.