Jak si registrovat prodlouženou záruku

ZÁRUKA GOGEN 40 MĚSÍCŮ

Vážený zákazníku,

Značka GoGEN Vám přináší prodlouženou záruku na aktivní portfolio televizorů, a to z 24 až na 40 měsíců. Získáváte tím benefit v podobě jistoty, že Vaše případná reklamace bude vyřízena nad rámec zákonné dvouleté záruky.

 

JAK SI AKTIVOVAT ZÁRUKU 40 MĚSÍCŮ?

Pro aktivaci služby Záruka GoGEN 40 měsíců a získání této jedinečné výhody, je nutno navštívit do 30 dnů od zakoupení zboží webové stránky https://www.gogen.cz/prodlouzena-zaruka/ a vyplnit krátký registrační formulář, jehož uložením vygenerujete certifikát prodloužené záruky. Certifikát ve formátu PDF je také automaticky zaslán na emailovou adresu z registračního formuláře. Tento certifikát si každý zaregistrovaný vytiskne a společně s prodejním dokladem pečlivě uschová pro případnou reklamaci.

GOGEN VÁM POSKYTNE MAXIMÁLNÍ GARANCI A LÉTA BEZ STAROSTI

Podmínky uplatnění služby Záruka 40 měsíců nejsou shodné s podmínkami záruční doby dle Občanského zákoníku, ale řídí se Obchodními podmínkami služby Záruka GoGEN 40 měsíců, které jsou k nahlédnutí na webu zde.

Aktivací služby Záruka GoGEN 40 měsíců zákazník souhlasí s Obchodními podmínkami služby a se zpracováním všech údajů, které uvedl při registraci. Tyto údaje budou využity společností ETA a.s. při uplatnění služby Záruka 40 měsíců a pro účely marketingu. Souhlas lze vypovědět písemnou formou prokazatelně doručenou do společnosti ETA a.s.